Вантажоперевезення ЕКСТРА ЕКОНОМ

Содержание:

Вантажні перевезення замовляють приватні клієнти, компанії, виробники. Ця робота потрібна в Україні. Високоякісні перевезення вантажів організує наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ. {У нас|У нашій компанії|Тут|можливо замовити перевезення вантажів будь-якого призначення, габаритів та величини. Ми забезпечуємо високу якість послуг, результативність та приємні розцінки.

Наші послуги

Ця транспортна організація ЕКСТРА ЕКОНОМ має значний досвід в ​​організації вантажних перевезень. Ми даємо гарантію на безпеку перевезених цінностей, товарів, речей. Наш офіс розташовується у Києві, перевезення вантажів здійснюється по столиці України, і звичайно в інші міста країни.

У цієї організації функціонують грамотні вантажники, водії, перевізники. Це спеціалісти, які мають величезний практичний досвід у сфері доставки вантажу. В автопарку є транспортні засоби різної потужності. Це дозволяє оптимізувати витрати клієнта. Доставка товаріввиконується на вигідних обставинах:

 • Замовити міські та міжміські перевезення вантажів можна за економічними тарифами.
 • Застосовуються нові транспортні засоби з необхідними кріпильними, такелажними пристроями.
 • На цьому порталі перевезення вантажів можна купити перевезення вантажів різного типу у відповідний час. Заявки приймаються за графіком 24/7.
 • Крім шофера з власним вантажним авто у Києві тут можна купити тару, складання та розбирання, розвантаження та підйом на поверх.
 • При проведенні автоперевезення багажу використовуємо особливий спосіб. Вибирається кращий маршрут авто перевезення, логістика ретельно продумується.
 • Вартість послуги перевезення вантажів зафіксована, не |змінюється у процесі виконання замовлення.

В числі ресурсів вантажоперевезень наш сайт максимально прозоро описує процедуру доставки, ціни та параметри. Щоб доставити вантаж з мінімальними витратами, наш спеціаліст допоможе замовити належний вид транспорту. Попутна транспортування зменшує ціну перевезення вантажів.

Вантажне таксі

Наша компанія надає сервіс вантажного таксі на привабливих умовах. Крім цінностей, виробів автотранспортний засіб може провезти також клієнтів. Як правило поряд з шофером є 2 місця. Це допомагає супроводжувати вантаж. У нашій компанії можливо замовити мотоевакуатор, автотранспорт для переїзду, зміну офісу і т. д. Послуги таксі для вантажних транспортувань нашої команди розрізняється поруч позитивних якостей:

 • Вантаж. таксі подається за позначеним адресою протягом 30 хв.
 • Супровід можливо для 2 клієнтів. У разі, якщо набрати бригаду вантажників, то для пасажира виділяється одне місце.
 • Таксі вантажоперевезення може транспортувати незначні багажі, як наприклад, одну пральну машину.
 • Коштує вантажне таксі у Києві за доступною ціною. Калькуляція ціни робиться по протяжності, яке проїжджає машина, а не за витраченим часом.

У нашій компанії можливо замовити на дешеве вантажне таксі, мотоевакуатор в Києві та інших містах України. Ми перевеземо речі та автопасажирів з аеропорту або вокзалу, протягом транспортування, товари з супермаркетів та будівельних он-лайн магазинів, побутову техніку.

Переїзд

Доби доставити речі на нове місце, потрібна комплексна організація транспортування . Наша компанія має значний навичку у цій області. Наша фірма здійснимо недорого офісний, промисловий, дачний, квартирний переїзд у Києві, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі та інших мегаполісах України.

Ми виконуємо транспортування за повним циклом у режимі 24/7. Наша компанія гарантує, що всі речі будуть професійно завантажені в транспорт. Під час вантажоперевезення майна у Києві та інших мегаполісах продумується маршрут. Це гарантує швидку, захищене перевезення. У нашій компанії присутнє все важливе, для того, щоб транспортувати офіс, магазин, індустріальний об’єкт. Можна замовити дачний або квартирний переїзд під ключ. Всі проблеми, відповідальність за безпеку цінностей, техніки бере на себе наша компанія. Також можливо оформити замовлення на переїзд в інше населений пункт.

Під час організації транспортування речей у Києві наша фірма використовує газелі з короткою та довгою базою, максі- та мінібуси . Також у нашій службі транспортування є вантажний транспорт Mercedes, MAN, Nissan, Tata.

Попутні вантажоперевезення по Україні

Попутні транспортування дозволяють оптимізувати витрати клієнта. У нашій компанії можна оформити замовлення на перевезення вантажів по Україні до 2 тонн, вартість яких виявиться прийнятною для замовника. Автотранспорт, який перевозить багаж, товари буде заїжджати попутно до декілька мегаполісів. Це значно зменшує ціну послуги для клієнта.

У нас можна замовити вантажне таксі в Білу Церкву, Дніпро, Львів та інші міста держави. Наша фірма відправимо абсолютно будь-які типи товарів, речі, цінності, крім небезпечних та нелегальних. Наша фірма влаштуємо транспортування в Одесу, Полтаву, Черкаси та інші області. Попутні транспортування можна замовити для таких цінностей:

 • будівельні матеріали;
 • апаратура;
 • металоконструкції, конструкції з сталі;
 • особисті предмети;
 • предмети меблів, дзеркала, вироби зі скла;
 • сейфи;
 • оснащення;
 • продукти харчування;
 • інше.

Вантажоперевезення у Львів, Київ, Рівне та інші населені пункти виконуються швидко. Вартість залежить від виду та обсягу вантажу, віддаленості місця прибуття, тяжкості завдань з навантаження і розвантаження і т. д.

Автомобільні вантажоперевезення

Однією з затребуваних послуг у великих містах стала авто перевезення. Логістика продумується з розрахунком багажу, транспортної розв’язки, безпеки та ряду інших моментів. По різному місцю виконується оперативна доставка будматеріалу, побутової техніки, меблів та інших товарів.

Як наприклад, можливо замовити доставку з Епіцентру або іншого гіпермаркету у оптимальний вам час. Не потрібно довгий час очекувати, для того, щоб транспортувати холодильник або пральну машину. В будь-який район населеного пункту придбання будуть завезені у короткі строки часу. У нашій компанії аналогічно можна замовити перевезення негабаритних багажів у Києві, Одесі, Львові і т. д. Ми здійснимо доставку предметів меблів, організуємо перевезення особистих цінностей, сейфів, обладнання. Тариф залежить від наступних факторів:

 • маса та розмір предмета;
 • період виконання замовлення;
 • наявність особливих параметрів у товару (тендітний, що швидко псується, негабаритний тощо);
 • кілометраж;
 • персональні прохання споживача;
 • використання додаткових заходів щодо забезпечення безпеки вантажу.

Рахунок моменту організації замовлення настає з часу прибуття транспортного засобу на адресу, де виконується завантаження. Фірма має значний досвід вантажоперевезення неміцних, швидко псуються товарів, меблів, скляних та дзеркальних виробів. Ми даємо гарантію на, що майно будуть привезені своєчасно, без пошкоджень.

Міжнародні транспортування

Іноді транспортувати персональні речі або продукти потрібно за кордон України. У цьому випадку організовується міжнародне вантажоперевезення. Підготовка вимагає грамотного планування маршруту, підготовки необхідних свідоцтв. У нашій компанії можна замовити міжнародні транспортування в Польщу, інші держави Євросоюзу. Ми отримуємо заявки від приватних та юридичних осіб.

При здійсненні міжнародних перевезень до Німеччини, Італії, Чехії та в інші держави потрібно приготувати товарну накладну . Співробітники нашої компанії можуть правильно упакувати майно, цінності. Всі об’єкти надійно закріплюються у фургоні автотранспорту. Це забезпечує безпеку ТМЦ замовника. При організації міжнародних транспортувань до Угорщини або іншої держави можливо замовити наступні автомашини:

 • мінібус — тоннажність до 0,7 т (передбачено 2 місця для пасажирів);
 • максібус — кузов автомобіля об’ємом 10 м2 (для клієнтів виділено 2 місця);
 • фури для габаритних та негабаритних вантажів;
 • автомобілі Nissan, Mercedes, Tata, MAN.

Вартість міжнародних перевезень в Італію, Німеччину, Польщу та інші держави підрахує наш консультант по телефону. Адміністратор бере до уваги характеристики, кубатуру вантажу, особливості маршруту та ряд інших умов.

Грузчики

Під час переїзду, виконанні перевезень різноманітних предметів, персональних речей роблять замовлення на сервісні послуги вантажників. Співробітники нашої компанії мають великий досвід у проведенні подібних робіт. Це допомагає уникнути деяких похибок. Вантажник не тільки застосовує фізіологічну силу, а й оцінює правильність захоплення, перевезення елементів. Досить часто спеціалістам доводиться застосовувати підйомну техніку, управління якої також вимагає відповідних навичок та навичків.

У нашій компанії можливо оформити замовлення на послуги вантажників у Києві та інших містах України. При необхідності ми надішлемо на об’єкт складських робітників, вантажників, які правильно занурять і розвантажать габаритні, об’ємні вантажі, вироби, ретельно зафіксують конструкції, інші матеріальні цінності у кузові. Наші вантажники в Білій Церкві, Києві, Запоріжжі, Полтаві та інших містах виконають наступні роботи:

 • завантаження та розвантаження;
 • постановка меблів та техніки по місцях;
 • упаковка;
 • розбір та установка меблів;
 • спуск та підйом без ліфта;
 • складські роботи.

На нашому сайті також можна замовити такелажні послуги у Києві та інших містах. Ми виконаємо замовлення будь-який труднощі. На нашому сайті можливо оформити замовлення послуги вантажників у Києві терміново або на певне час. Оплата нараховується погодинно.

До нашої компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ часто звертаються клієнти для найму кадрів для переїзду житла, офісу, доставки товарів, будівельних матеріалів, вивезення будівельного буду та великогабаритного відходів. Наші співробітники мають високу підготовку, проходять відповіднінавчання. Це дає можливість нам реалізовувати запитання різної складності.

Пакувальні матеріали

Перед перевезенням товарно-матеріальних цінностей та персональних предметів їх необхідно упакувати. Це набагато зменшує можливість їх ламки. Плівки, картонна упаковка для перевезення вантажів запобігає поверхні від подряпин, бруду, пилу, впливу сирості та інших несприятливих факторів.

Важливо пакувати різні частини або конструкцію повністю. Особисті предмети при переїзді бажано складати у картонні коробки для вантажоперевезень. Внутрі може враховуватися спеціальний компонент, зберігаючий продукти та речі від механічних впливів. При необхідності наші співробітники упакують ТМЦ у суворій відповідності з справжніми стандартами якості.

Ми рекомендуємо безумовно упаковувати перед перевезенням дивани, крісла, стільці та іншу предмети меблів, матраци, товари з тканинною та шкіряною драпіровкою, домашню техніку і т. д. стане в нагоді універсальна тара. Якщо вантаж специфічний, ми запропонуємо відповідні матеріали. У нашій компанії можливо оформити замовлення на упаковку в Києві таке:

 • Гофрокартон для вантажоперевезень. Це дешевий, але міцний матеріал, який виготовляється на зразок куточків, коробок. Картон несприйнятливий до перевантажень, міцний та універсальний. Коробки з даного матеріалу можливо ставити одну на іншу. Майже завжди в упаковки з гофрованого картону укладають посуд, дрібні побутові предмети та апаратуру, об’єкти інтер’єру, одяг, іграшки, літературу і т.д.
 • Коробки з товстого гофрокартону або дерева застосовують при перевезенні крихких виробів, наприклад, елементів з кераміки, фарфору, скла, кришталю, і звичайно сприйнятливої до пульсацій техніки. Дана тара прорахована на значні навантаження.
 • Повітряно-бульбашкова плівка для вантажоперевезень. Матеріал використовується для неміцних виробів, картин, дзеркал, порцеляни і т. д. Це на додаток оберігає ТМЦ від поломок при транспортуванні у коробках або без них.
 • Стрейч-плівки для упаковки предметів. Експлуатується для захисту електроніки, елементів екстер’єру. Матеріал використовується для упаковування кухонного посуду, оргтехніки та інших предметів різного розміру.


Смотрите — полезная информация: перевозки грузов


Ми надамо матеріали для пакетування малогабаритних і великих конструкцій, об’єктів. Всі наші співробітники допоможуть підібрати кращий варіант.

Транспортування сміття

По завершенні будівництва або ремонтних робіт залишається багато сміття та відходів. Це розбита обробка та конструкції, витрачені пакети від будматеріалів і т. д. Щоб дуже швидко прибрати майданчик, замовте у нашій компанії вивіз будівельного сміття у Києві або інших мегаполісах України. Слід пам’ятати, що викидати подібні відходи та сміття у звичайні сміттєві контейнери не можна.

Наша компанія здійснить транспортування будівельного сміття на підготовлений для подібного полігон. На нашому сайті можна замовити разову роботу або укласти контракт на довготривалій основі. Наша фірма не вивозимо домашні відходи, автомобільні покришки. Наша фірма пропонуємо цікаву ціну перевезення будівельного сміття. Звертайтесь до наших менеджерів, щоб сформулювати питання, оформити заявку.