Як виміряти PH косметичних засобів самостійно?

Щодня ми використовуємо різнонітні косметичні засоби. При цьому,  за завіряннями виробника шампунь та бальзам гарантують нам сяюче волосся і здорову шкіру голови, очищувальні лосьйони та креми – усунення недоліків та вічну молодість, а мило – шкіру як у немовляти. Але чомусь часто придбавши косметичний засіб, ми виявляємо, що він зовсім нам не підходить. У чому ж тут справа?

Відповідь на це питання дає стаття на Провідному українському лабораторному порталі Labprice.ua: http://www.labprice.ua/statti_pro_ximichni_tovari_ta_poslugi/zbalansovanij_rn_kosmetichnix_zasobiv__pravda_chi_mif

Реклама косметичних засобів переповнена заявами про збалансований рН, який підійде для будь-якої шкіри. Проте дерматологи стверджують, що нормальним вважається рН в середньому від 4 до 7, і для кожної людини ця цифра індивідуальна, все залежить від її фізіологічних особливостей. Недарма, виділяють три типи шкіри: суху нормальну та жирну, для кожного з яких збалансованим вважається певний діапазон рН косметичних засобів.

Постійне використання неправильно підібранних косметичних  засобів викликаєте лише загострення вже існуючих проблем і погіршення зовнішнього вигляду замість доведення його до розрекламованого ідеалу. А як виявилося в результаті досліджень для різних виробників косметичних засобів поняття «збалансований рН » дуже відрізняється.

Популярним методом перевірки рН косметичних засобів є використання індикаторних папірців, але результати отримані ними не точні.  Більш прогресивним та ефективним засобом, що дозволяє виміряти рН косметичних засобів самостійно є електронні рН-метри.

Фахівці компанії «Сівольт» пропонують для таких цілей використовувати портативні рН-метри Ezodo PP-201 та Ezodo MP-103. Обидві ці моделі дуже зручні у використанні і не потребують жодної попередньої підготовки рідких косметичних засобів, хоча тверде мило все ж доведеться розчинити у дистильованій воді, яка не вплине на кислотно-лужний баланс результуючого рН.

Вірити рекламі – це марна справа, краще виміряти рН косметичних засобів самостійно і обрати саме те, що підійде тільки вам і покращить вашу зовнішність.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*